888poker Yılın EGR Poker Operatörü Seçildi

Yılın EGR Poker Operatörü

Ne için bir yıl oldu 888poker! Site, 2022 yılında sektördeki 20. yılını kutladı ve adının verilmesiyle dikkate değer bir yılı geride bıraktı. Yılın Poker Operatörü ve Yılın Casino Operatörü yıllık EGR ödüllerinde.

Site, Mystery Bounty Turnuvalarının tanıtımı ve oyuncuların tüm yıl boyunca siteye geri dönmesini sağlayan heyecan verici ve yenilikçi turnuva serileri gibi yazılımındaki güncellemeler ve iyileştirmeler ile tanındı – bir başka Nakavt Oyunları festivali daha gelecek !

Neyin bu kadar harika olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin 888poker 2022’de!

Yıldönümü Kutlamaları

888poker 2022’yi hep sıra dışı bir yıl olarak planlamış, 20. yılını bir dizi etkinlikle kutlamıştı. Ocak ayında hem canlı hem de çevrimiçi keçelerde yılın başlamasıyla başladı. İngiliz yanlısı Jack Hardcastle 888poker LIVE London Festival’de zafer kazanırken, XL Winter Series “D.Bogachev”in Ana Etkinlikte 70.000$’dan fazla kazandığını gördü.

Ve eski dünya şampiyonu boksörden önce Ocak ayı daha bitmemişti. Chris Eubank Jr. 888poker LIVE London Weekend’e hemen atlamadan önce siteye yeni bir Kültür Elçisi olarak katıldı. Oynamak için yapıldı.

Yıl geçtikçe, 888poker’de gerçekleşen çevrimiçi festivallerin miktarıyla oyuncular seçim yapmakta zorlandılar. Retro Week, Millions Superstorm, Knockout Games – daha sonra bahsedeceğiz – veya XL Spring Series’de atlıyor olsanız da herkes için bir şeyler vardı.

888poker LIVE’ın dönüşü de memnuniyetle karşılandı. Sandro Hauser 888poker LIVE Barcelona Ana Etkinliğini, oyuncuların geri dönmeye ve 888poker LIVE’daki inanılmaz canlı atmosferi deneyimlemeye istekli olduklarını gösteren festival ile kazandı.

Ve tüm bunlar, poker dünyası – ve 888poker – için Las Vegas’a inmeden önce. Dünya Poker Serisi. Toplam 34 oyuncu, 888poker’in izniyle Sin City’ye giden yolu kazanacak ve elemeleri ve elçileri için hayat değiştiren bir fırsat sunacaktı.

888poker’de yeni şeyler de dahil olmak üzere pek çok başka şey oluyor. Kültür Elçileri şeklinde jaackmaate ve Cauê Mourasüre Ian Simpson ayrıca Mayıs 2022’de profesyonel kadrosuna katıldı.

Simpson, o zamandan beri, çalışma alışkanlıklarının önemi, canlıdan çevrimiçi pokere geçiş ya da profesyonel bir poker oyuncusu olarak düşünce süreci hakkında bir fikir paylaşımı konusunda bilgisini 888poker’in Made to Learn serisiyle paylaşıyor.

Peki hala ne olacak? Eh, son Retro Haftası sona ererken, yaklaşan Nakavt Oyunları, oyuncuların 888poker’e atlamaları ve kendileri için deneyimlemeleri için başka bir fırsat.

Ontario, Kanada’daki oyuncuların artık 888poker dahil olmak üzere birçok çevrimiçi poker sitesinde oynamasına izin veriliyor. Daha fazla ayrıntı için Ontario’daki çevrimiçi poker odalarına göz atın!

88 $ Ücretsiz Artı 400 $ Hoş Geldiniz Bonusu

Henüz yapmadıysanız, şimdi 888poker’e katılmanın tam zamanı. 888poker’i indirin aracılığıyla PokerHaberleriücretsiz hesabınızı oluşturun ve 888poker size 88 $ değerinde ücretsiz nakit oyun ve turnuva bileti verecektir – bu, Birleşik Krallık sakinleri için ücretsiz 20 £ – sadece bu aşamaya ulaşmak için.

İlk para yatırma işleminiz, %100’e kadar 400$’a kadar veya serbest bırakılabilir bir bonus şeklinde eşleştirilir. Mümkün olduğu kadar çok bonusu serbest bırakmak için 90 gününüz var. Daha fazla ayrıntı için 888poker desteğine başvurun.

Ad Soyad

Will Shillibier

Genel Yayın Yönetmeni AB

Will Shillibier, Birleşik Krallık merkezlidir. 2017 yılında Kent Üniversitesi’nden Almanca lisans derecesi ile mezun oldu ve ardından Manchester’da Sportsbeat’te Spor Gazeteciliği alanında NCTJ Diploması için çalıştı. Daha önce World Poker Tour’da serbest olarak canlı muhabir ve video sunucusu olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir