Bir Chop Pot’ta WSOP Circuit King’in Ana Karşılaşmasından Poker Oyuncusu Büstleri; Kimse Yakalamadı!

wsop devre poker oyuncusu

Bunu “bunu daha önce hiç görmemiştim” poker kategorisinde yazabilirsin. Pierre Kauert altıncı sırada yer aldı WSOP Devresi Ana Etkinlik Kral Kumarhanesi on…alın bunu…bir uyarı pirzolası.

Evet, bu doğru, en azından canlı yayında, aslında kaybetmediği bir elde bir turnuvadan elenen ilk oyuncu oldu. Hiç kimse, spikerler bile hatayı anlamadı ve fark edildiğinde potun kesilmesi gerekiyordu, çok geçti.

World Poker Tour’un Yönetici Tur Direktörü “Bu, oyuncunun ve krupiyenin sorumluluğundadır ve bu noktada bu konuda gerçekten bir şey yapılamaz. Canlı yayın olmasaydı asla gerçekleştirilemezdi ve bu yüzden yolumuza devam ediyoruz.” Matt Vahşiolayla ilgisi olmayan , durumu anlattı PokerHaberleri nasıl ilerleyeceği sorulduğunda.

PokerHaberleri King’s Resort’a ulaştı ancak yayınlandığı sırada bir yanıt almadı.

Şimdiye Kadarki En Büyük Poker Hatası?

Salı günü 1.700€ katılımlı Ana Karşılaşmaya altı oyuncu ve kazanana 171.000€ kala, önceki Hendon Mob sonuçlarında sadece 20.000$ olan Alman Kauert, kalan 1 milyon fişini {j-Maça}{10-Kalp}.

karşı çıktı {k-Maça}{j-Kalpler} ile ilgili Lupo, onu kolayca koruyan. Pot 2.2 milyondaydı, oyunda sadece yaklaşık 35 milyon fiş olduğu düşünülürse önemli bir miktar.

Twitter’da bir poker hayranı (@EyDuBrot) bize YouTube’daki canlı yayın akışından kaldırılan videoyu gönderdi. Flop çıktı {a-Kalpler}{q-Kulüpleri}{6-Maça}, her iki oyuncuya da içten bir atış verir. Ama {j-Elmaslar} dönüşte ikisine de bir çift verdi, Lupo’nun vurucusu üstündü.

Kauert’in eli doğrudan kazanması için bir papaza ya da doğramak için altıya ya da vezire ihtiyacı vardı. Yönetim kurulu eşleştiğinde {6-Elmaslar} nehirde göründü, ama görünüşe göre kimse bunun bir pirzola olduğunu fark etmedi bile.

Pierre Kauert ve Lupo kucaklaştıktan sonra
Pierre Kauert ve Lupo, “iflas”tan sonra kucaklaşıyor.

Kauert masada diğerleriyle el sıkıştı ve kazancını (47.850 €) almaya Çek Cumhuriyeti’nin Rozvadov kentindeki King’s Casino’ya gitti. Canlı yayın grafikleri ekranda “bölünmüş” görünmesine rağmen spikerler bile bunu anlamadı.

Sitedeki kaynaklara göre, bir oyuncunun bir ele ancak başka bir el dağıtılmadan önce itiraz edebileceğine karar verildi. Bu, diğer takım topu kaldırmadan önce bir oyuna meydan okumayan bir NFL koçuna benzer. Bu durumda oyun devam eder ve bir önceki oyun geçerliliğini korur.

Bu hikaye, herhangi bir gelişme olursa ve ne zaman olursa olsun güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir