Cordish Companies’in 1,4 milyar dolarlık kumarhane geliştiricisi Petersburg’a geliyor

Projenin ilk etabında 200 odalı bir otel ile yeme-içme ve perakende tesisleri yer alacak. 230.000 metrekarelik kumarhane binası. Petersburg’un kumarhane oyunlarına izin veren uygun bir ev sahibi şehir olarak devlet onayına tabi olarak, projenin ilk aşaması yaklaşık iki yıl içinde tamamlanacak. 2020’de Genel Kurul, seçmenlerin onayını takiben diğer beş şehirde kumarhane oyunlarını onayladı.

Düzenleyicinin değerlendirmesi:

Richmond’daki seçmenler, 2021’de Güney Richmond’da önerilen yalnızca bir kumarhane tesisini onayladı. Richmond tarafından aranan revizyondan sonra, Ortak Yasama Denetim ve İnceleme Komisyonu her iki şehrin de kumarhaneleri destekleyebileceğini buldu. Komisyonun 17 Ekim’de yayınlanan araştırması, Petersburg’da önerilen kumarhanenin yıllık olarak üretebileceğini söyledi. 204 milyon dolar oyun gelirinde ve yaklaşık 1.300 iş yaratır. Çalışma ayrıca Richmond’daki bir kumarhanenin yaklaşık olarak üreteceğini değerlendirdi. 300 milyon dolar ve aynı zaman diliminde 2.000 iş.

Her iki şehir de kumarhaneler geliştirirse, komisyon Petersburg tesisinin kurulacağını söyledi. azaltmak tarafından yıllık oyun geliri 64 milyon dolar ve yerel vergiler yaklaşık 4 milyon dolar. Böyle bir durum ayrıca Petersburg kumarhanesinde 300 daha az iş yaratacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir