Ezugi, NuxGame’e Canlı Blackjack Sağlayacak

Dustin Jermalowicz | Blackjack’te YAYINLANDI |

Ezugi’nin canlı krupiyeli oyunları, Blackjack ve anlaşmaya dahil olan diğer oyunlarla birlikte NuxGame’in sunduğu platform grubuna ekleniyor.

Blackjack, Roulette, Baccarat, Blackjack Surrender, Teen Patti, Andar Bahar, Sic Bo ve daha fazlası dahil olmak üzere 20’den fazla farklı Ezugi oyunu anlaşmaya dahil edilecek. Şirket, Macaristan, Malta, Letonya, Belçika, New Jersey, Kolombiya ve diğer noktalar da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında bulunan stüdyolara sahiptir. Ezugi 2012 yılında kuruldu ve daha önce canlı satıcı grubu Evolution’ın baş rakibi olarak kendisine bir isim yaptı Evolution, grubu 2018’de satın aldı.

Ezugi İş Geliştirme Müdürü Pang Goh, “Benzer düşüncelere sahip işletmelerle ortaklıklar kurmak, uzman bir sağlayıcı olarak uzun vadeli stratejimizin anahtarıdır ve NuxGame bu değerleri paylaştığımız bir marka örneğidir” dedi. “NuxGame müşterilerinin ürünlerimize nasıl tepki verdiğini görmekten heyecan duyuyoruz ve bu ortaklığın her iki taraf için nasıl gerçekleştiğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

NuxGame Satış Başkanı Bar Konson da şunları ekledi: “Ezugi’yi büyüyen ortaklık ağımıza davet etmekten mutluluk duyuyoruz ve müşterilerimize markanın yüksek kaliteli içeriğini sunmaktan daha fazla heyecan duyamazdık. Anlaşma, işimize kayda değer bir değer katıyor ve önümüzdeki aylarda Ezugi ekibiyle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

Oyunlar şu anda çalışılıyor ve yakında NuxGame ortaklarına sunulacak.

Önceki haber: BetMGM, Karnaval Gezilerine Online Blackjack Sunacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir