Jake Schindler ve Ali Imsiroviç PokerGO Events’ten Uzaklaştırıldı

Ali İmsiroviç pokergo

bu Poker Ustaları devam ediyor ve şu ana kadar ortada olmayan iki göze çarpan müdavim var – poker dolandırıcılarıyla suçlanıyor Jake Schindler ve Ali İmsiroviç. Rekabetten uzaklaştırıldıkları için, yılın geri kalanında yüksek roller serisinde veya diğer PokerGO etkinliklerinde ilerlemeyi beklemeyin.

Poker hayranları, Schindler ve Imsiroviç’in artık ekranda görünmediğini de fark etmiş olabilirler. PokerGO Turu lider tablosu ve bu tesadüf değildi. Artık kazanmaya uygun değiller. PokerGO Perşembe günü durumu ele alan kısa bir açıklama yaptı.

Açıklamada, “PokerGO Tour (PGT) bugün Ali Imsiroviç ve Jake Schindler’in tur oyunundan süresiz olarak uzaklaştırıldığını duyurdu ve hemen geçerli olacak. Askıya almalar en az 2022 PGT sezonu boyunca uzatılacak ve bu sürenin ardından bir inceleme yapılacak.” .

Daniel NegreanuPoker Masters’da yarışan , dizi başlamadan önce Twitter’daki yasağı alay etti. Onun ima ettiği şey şimdi doğrulandı.

Sert Suçlamalar

Jake Schindler
Jake Schindler

Imsiroviç ve Schindler ikisi tarafından suçlandı çoklu profesyoneller canlı poker turnuvalarında gizli anlaşma ve gerçek zamanlı yardım (RTA) araçlarını kullanarak haksız bir avantaj elde etmek. Her iki oyuncu da iddiaları kamuoyuna açıklamadı veya reddetmedi. Schindler’in ardından WSOP bileklik galibiyeti geçen yaz medyadan gelen soruları yanıtlamayı reddetti.

İkili, dünyanın en iyi turnuva oyuncuları arasında kabul ediliyor. Hile iddialarından önce Negreanu, Schindler’i oyundaki en iyi turnuva kırıcısı olarak bile adlandırmıştı. Hendon Mob’a göre, 53 milyon doların üzerinde canlı turnuva parasını birleştirdiler.

Geçen yıl, Imsiroviç 14 yüksek roller turnuvası kazandı ve her iki takımla da kaçtı. GPI ve Yılın PokerGO Tur Oyuncusu ödüller.

PokerGO’ya göre, askıya alma yıl sonuna kadar geçerli olacak ancak 2023 ve ötesine uzatılıp uzatılmayacağı belli değil. Poker Masters Çarşamba günü başladı Etkinlik 1: 10.000$ Limitsiz Hold’em81 kişinin katıldığı ve seans sona ermeden final masasına kadar oynayan . Eylem, kazananı küçümsemek için Perşembe günü 13:00 PT’de yeniden başladı. Negreanu, hayal kırıklığı yaratan bir intikamın intikamını almak için arayışına başlamak için üç kurşun sıktı ve hepsini yakaladı. 2022 Dünya Poker Serisi.

Ayrıca Perşembe günü, Etkinlik #2: 10.000$ Limitsiz Hold’em başladı ve yayınlandığı sırada kayıtları hala açık olan 45 katılımcı vardı.

Schindler ve Imsiroviç artık yarışın bir parçası olmadığı için, Stephen Chidwick şu anda 2022 PokerGO Tour sıralamasında 2.975 puanla lider durumda. Phil Ivey sadece bir puan farkla ikinci sırada yer alıyor. Poker Masters serisinin sıralamaları sarsması muhtemel.

2022 PokerGO Tur Lider Tablosu

YER OYUNCU NOKTALAR
1 Stephen Chidwick 2.975
2 Phil Ivey 2.974
3 Michael Duek 2.294
4 Jason Koon 2.288
5 Alex Foxen 2,212
6 Espen Jörstad 2.192
7 danny tang 2.139
8 Daniel Dvoress 2.003
9 Mikita Badziakouski 1.936
10 Sean Kış 1.761

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir