Noel Baba’nın Hediyesi – En Yeni Endorphina Sürümü

Noel’e sadece bir hafta kala heyecan dorukta ve Noel coşkusu resmen başladı!

Bunu akılda tutarak, endorfina Çek kökenli iGaming geliştiricisi, hediyeler olan oyuncular en yeni Noel temalı yuvası ek olarak: Noel Baba’nın Hediyesi.

Etkileyici görsel:

Oyunun ana teması, ismine sadık kalarak Noel Baba ve hediyelerle dolu çantasıdır. Ancak, bir oyuncu oyun boyunca ne kadar çok hediye toplarsa, herhangi bir Endorphina kumarhanesinde o kadar çok gerçek ödül alır!

Kazanmak için oyuncular, 10 ödeme çizgisi sunan yeni 5×3 ızgaradaki herhangi bir makarada beş dağılım sembolünden oluşan eşleşen kombinasyonlar oluşturmalıdır.

Temel düşük değerli semboller Vale ve As kartlarıdır, yüksek değerli bonus sembolleri ise kızaklar, yıldızlar, Noel ağacı topları ve çanlardır. Ayrıca üç özel sembol vardır: Santa Wilds, Cottage Scatters (kartopu) ve Hediye Sembolleri. 5’li düşük değerli sembollerin bir kombinasyonu 5x değerinde, 25x’e çıkıyor yüksek değerli bonus sembolleri olarak da bilinen ve oyunculara 5.000x maksimum kazanç oyuncunun bahsi.

Oyunun volatilitesi, varsayımsal olarak %96,06’lık bir varsayımsal RTP ile orta aralıktadır. Oyuncunun ücretli dönüşleri, dönüş başına 0,01 ila 45 $ arasında kumar oynayabilir.

Yuva özellikleri:

Bunun temel özellikleri yuva bunlar:

Santa Wilds, oyuncuların kazanan kombinasyonları tamamlamasına yardımcı olmak için herhangi bir ödeme sembolünün yerini alabilir ve hem temel oyunda hem de Ücretsiz Döndürmeler sırasında ızgarada herhangi bir makarada Yığılmış olarak görünebilir.

Slotun üç orta makarasındaki üç kartopunun kombinasyonu, oyuncunun 8 Free Spins kazanabileceği Free Spins özelliğini etkinleştirir. Ancak oyuncular turu yeniden etkinleştirebilir; Bu bonus turunda sadece yüksek değerli ve özel semboller görünebilir!

Oyuncuların 6 veya daha fazlasını vurması durumunda özel Hediye Sembolleri makaralarda, Bonus Game özelliğini etkinleştirecekler. Oyuncular, bu özellik boyunca ekstra Hediye sembolleri alabilirler, bu da ödüllerini en baştan genişletir!

Ayrıca, oyuncular bu özellik boyunca 3 tekrar dönüşü elde eder ve tahtada Hediye Sembollerini keşfederek turu sıfırlayabilir.

Yeşil Hediye Sembollerini bulmak, oyuncuya oyuncunun bahsinin 1 ila 16 katı arasında bir temel ödül kazanma şansı verir, ancak oyuncu sarı Hediye Sembollerini bulduğunda, oyunda yeni bir seviye başlar!

Her sarı sembol oyuncu kazandıracak 20x, 50x ve 150x bir oyuncunun bahsi ve oyuncu tüm tahtayı Hediye Sembolleri ile doldurmayı başarırsa, oyuncunun bahsinin 5000 katı değerindeki oyundaki en büyük ödülü kazanacak!

Ve son olarak, krupiyenin kartını yenmeye çalışan oyuncuların olağan Endorphina kumar prosedürünü takip eden Kumar özelliği.

Üstelik oyuncular, Klasik Risk Oyunu boyunca kazançlarını 10 katına kadar ikiye katlayabilirler!

Hazır olun ve kendinizi Endorphina ile Noel büyüsüne kaptırın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir