Play’n GO, Shamrock Miner slotunu duyurdu

Play’n GOönde gelen İsveç merkezli iGaming sağlayıcısı, Salıverme başka, daha doğrusu beşinci, fantastik yuva Leprikon’s Vault, Leprikon Mısır’a Gidiyor, Leprikon Cehenneme Gidiyor ve Leprikon Çıldırıyor gibi popüler başlıkları içeren popüler İrlandalı Leprikon serisinde. Slotun adı Shamrock Miner’dır.

Bu yuva ile oyuncular, Leprikon’un madenlerde sakladığı altın kapları için ava katılırlar. Ancak, altınını paylaşmak istemeyen ve altınının yerini alabilecek başka bir sembol toplamanız için sizi kandıracağı için kurnaz Leprikon’a hazırlıklı olun!

Bu yüzden onun oyunlarına düşmemeye çok dikkat edin!

Muhteşem Bir Görsel:

Adına sadık kalarak, oyunun ana teması, sırıtışı pek de iyiye işaret olmayan kurnaz bir İrlandalı Cüce Cin!

Kazanmak için oyuncular, 12 ödeme çizgisi sunan yeni 5×3 ızgaradaki herhangi bir makarada soldan sağa başlayarak 3 ila 5 eşleşen dağılım sembolünden oluşan eşleşen kombinasyonlar oluşturmalıdır. Ancak, Ücretsiz Döndürme turu boyunca fazladan sıralar eklendiğinde, her ek satırda ızgaraya 5 ek ödeme hattı eklenir!

Temel düşük değerli semboller 10-A kart kraliyetleridir, yüksek değerli bonus sembolleri ise dört taş ve dinamit sembolüdür. Türünün beşi düşük değerli sembollerin bir kombinasyonu, bir oyuncunun bahsinin 10 katı değerindedir ve türünün beşi yüksek değerli semboller için 50-200 katına çıkar.

Oyun oynaklığı %96,20 RTP ile en yüksek aralıkta ve oyun herhangi bir cihazda mevcut.

Yuva özellikleri:

Nakit Sembolleri – ödüllerin değerlerini gösteren ve ızgaraya aynı anda Wild olarak geldiklerinde toplanan nakit sembollere dikkat edin. Makaraların solunda nakit çarpanı değeri bulunur. Temel oyun boyunca, oyuncu 10 kata kadar nakit çarpanı kazanabilir.

Vahşiler – Nakit sembol değerlerinin toplanmasına ek olarak, vahşi semboller ızgaradaki herhangi bir normal ödeme sembolünün yerini alır.

Ücretsiz döndürme – 3, 4 veya 5 dağılmaya, diğer bir deyişle dinamit demetlerine ulaşmak, ayrı ayrı 10, 15 veya 20 Ücretsiz Döndürme kazandırır. Bu bonus turu sırasında, vahşi semboller ayrıca temel oyunda olduğu gibi nakit sembol değerleri toplar.

Bununla birlikte, wild’lar indiğinde, makaraların üzerine yerleştirilen bir sayaçta toplanırlar. Her 4 wild grubu için oyuncular +10 ek Free Spins ile ödüllendirilir, rastgele çarpanın değeri 30x’e çıkar ve makaralar maksimum 7 sembol kombinasyonuna kadar +1 sıra genişletilir.

Lansman hakkında yorum yapan Play’n GO Oyun Tutma Başkanı George Olekszy şunları söyledi: “Cüce cin unvanlarımızda gerçekten büyüleyici bir şey var. Özellikleri irfanla bağlamayı seviyoruz. Herkes gökkuşağının sonunda neyin beklediğini biliyor, bu yüzden bunun için yer altına inmek eğlenceliydi.

“Bu, her dönüşünde eğlence olan gerçekten eğlenceli bir oyun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir