Playtech ve Bet365 Yeni Canlı Krupiye Blackjack Oyunlarını Başlattı

Dustin Jermalowicz | Blackjack’te YAYINLANDI |

Bahis operatörü bet365 ve oyun sağlayıcı Playtech, yeni çevrimiçi blackjack oyunlarını oyuncu ekranlarına getirerek yeni canlı krupiye stüdyo oyunlarını resmi olarak başlattı.

Yeni stüdyo aslında bet365 lakabını almıştır ve 12 farklı 7 kişilik blackjack oyununun yanı sıra oyuncuların harekete geçmesi için 2 farklı All Bets Blackjack masasına sahip olacaktır. Oyunlar yüksek çözünürlükte yayınlanır ve dilerseniz telefonunuzda veya tabletinizde de oynanabilir. Oyunlar aslında iki farklı Playtech stüdyosundan yayınlanıyor ve geliştirme, Playtech için şimdiye kadarki en büyük canlı satıcı markalı proje.

Blackjack oyunlarına ek olarak, 2 Tekli-Sıfır Rulet masası, 3 Bakara masası ve makaraların her dönüşünde birden fazla masa ve kazanç çarpanı bulunan yeni bir Süper Döndürme Rulet oyunu da vardır.

Playtech’in lansmanı hakkında yorum yapan Kevin Kilminster, “Bet365’in müşterileri için yeni ve ilgi çekici içerik oluşturmak üzere Playtech ile ortak olmayı seçmesinden son derece gurur duyuyoruz. En prestijli ortaklarımızdan birinin ısmarlama içerik oluşturma fırsatını değerlendirdiğini ve Playtech Live ekibinin sunduğu engin bilgi ve deneyimden yararlandığını görmek harika. Super Spin Roulette gerçekten türünün tek örneği ve oyun deneyimi çok heyecan verici. Her iki yeni stüdyo da inanılmaz bir standartta tasarlandı ve bu, iş ortaklarımızı desteklemeye geldiğinde Playtech’in ölçeğinin ve yeniliğinin kanıtıdır. Bu birinci sınıf operatörle güçlü ve başarılı ortaklığımızı sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bet365 oyuncuları şimdi harekete geçebilir.

Sonraki Makale: Pragmatic Yeni Blackjack Masalarını Başlattı

Önceki makale: Rexbet Yıl Sonu Blackjack Promosyonu Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir