PokerGO 2023 PGT Şampiyonası Freeroll’unu 1 Milyon Dolara Çıkardı

pokergo tur şampiyonası

2023 PokerGO Tur Şampiyonası Bir sezon sonu etkinliği olan Aralık ayındaki freeroll, 1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak.

Geçen ay, 2022 kampanyası Jason Koon aynı olayı devirmek, ancak kazanan hepsini alır formatında 500.000 $ ödülle. Bu yıl PokerGO potu ikiye katlıyor ve ayrıca turnuvada rekabet etmeye uygun oyuncu sayısını da artırıyor.

2022 PGT Şampiyonasında Koon’un Galibiyeti Hakkında Daha Fazlasını Buradan Okuyabilirsiniz!

PGT Şampiyonası Ayrıntıları

PGT Şampiyonası, en iyi 40 oyuncuya açık olacak. PGT yıl boyunca özel etkinliklerde ödüllendirilmek üzere “Dream Seat” kazananlarından oluşan seçkin bir grupla birlikte liderlik tablosu. Geçen yıl, sadece en iyi 21 sıradaki oyuncular yarışmaya hak kazandı. Galibiyetinden yeni çıkmış olan Koon Phil Hellmuth 1,6 milyon dolarlık turda Yüksek Riskli Düello IIImağlup Sean Kış unvanı almak için kafa kafaya.

Jason Koon
Jason Koon, 2022 PGT Şampiyonasını kazandı.

Koon ve Winter’ın bu yıl PGT Şampiyonası’na geri dönme olasılığı çok güçlü. Ayrıca, gibi oyuncular da bekleyebilirsiniz. Daniel Negreanu, Alex Tilkive Stephen Chidwick ilk beş değilse de ilk 40’a girmek.

“PGT, oyunu en üst seviyelerde büyütmeye ve dünyanın en iyi oyuncularını kutlamaya kendini adamıştır” dedi. Mori Eskandani, Bir basın açıklamasında PokerGO Başkanı. “PGT’nin inanılmaz derecede başarılı ikinci sezonunu kapattıktan sonra, gidebileceğimiz tek yolun yukarı olduğuna karar verdik. PGT Şampiyonası sadece oyunun en iyi oyuncularının ve en parlak yıldızlarının 1.000.000 $’lık ödül havuzu için rekabet ettiğini görmekle kalmayacak, aynı zamanda PGT Şampiyonası Dream Seat kazananlarından oluşan özel bir gruba pokerin en prestijli etkinliklerinden birinde yarışmak için hayatlarının fırsatını verecek. ”

PokerGO’da Yüksek Bahisli Düello: Kapsamlı Bir Kılavuz

Koltuk Nasıl Kazanılır?

Bu yılın ilerleyen zamanlarında PGT Şampiyonası freeroll’una katılmanın yolu, yıl boyunca PokerGO Turunda iyi performans göstermek veya PokerGO’nun yıl boyunca sunacağı çeşitli promosyonlar aracılığıyla yolunuzu kazanmaktır.

Her şey 11 Ocak’ta başlıyor PokerGO KupasıPGT’nin önde gelen yıllık etkinliklerinden biri. 20 Ocak’a kadar devam edecek olan PG Kupası’nda katılımın 10.000$’dan 50.000$’lık finale kadar değiştiği sekiz turnuva yer alıyor.

2023 programında bazı yeni etkinlikler var. PGT Karışık Oyunlar dizi 2 Şubat’ta başlıyor. Program ayrıca aşağıdakiler gibi yıllık favorileri de içeriyor: ABD Poker Açık ve Poker Ustaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir