Uzun bir rulet gecesi için nasıl formda kalınır?

Bir rulet akşamı çok uzun olabilir. Atmosfer genellikle hoş bir şekilde çekici olsa da, belirli bir miktar dayanıklılık zarar veremez. Sonuçta, oyun stratejinizi tutarlı bir şekilde takip etmek ve aynı zamanda akşamın tadını çıkarmak için yeterli enerjiye ihtiyacınız var.

Fiziksel ve zihinsel olarak formdaysanız, saatlerce rulet oynamakta çok daha az zorlanacaksınız. Bu nedenle bu oyunda kazanan yolda kalmak istiyorsanız sağlığınıza düzenli olarak dikkat etmenizi öneririz. Buna dengeli beslenme, düzenli spor aktiviteleri ve tabii ki rahatlatıcı iyileşme süreleri dahildir.

Diyetiniz ne durumda?

İlk olarak, diyetinize bir göz atın: Tam olarak neye benziyor? Formda kalmak için bol miktarda sebze ve meyveye ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Siz de yemek yemeyi sevmiyorsanız, size uygun olup olmadıklarını görmek için smoothie’leri deneyin. Bu alanda sonsuz güç veren tarifler ve gerçekten alışabileceğiniz harika lezzetler var.

Çeşitli beyin gıdalarını kemirmek gri maddenin devam etmesini sağlamak için öğünler arasında fındık, yaban mersini ve kabak çekirdeği gibi. Cips veya diğer yağlı munchies yerine bu lezzetli atıştırmalıkları yemeyi deneyin. Değişim ilk başta zor olabilir, ancak zamanla bir alışkanlık etkisi ortaya çıkar.

çeşitlilik sağlamak

Ayrıca öğün aralarında rulet dışında bir şeyler oynamanızı öneririz. Bu, zihninizi esnek tutar ve sıkılmayacağınızı garanti eder. Bulmak kumarhane masa oyunları hakkında daha fazlası ve VegasSlotsOnline’daki slotlar, burada çok çeşitli sağlayıcılar ve oyunlar bulacaksınız. Karşılaştırma portalı sizi doğrudan, heyecanınızı hemen bırakabileceğiniz seçili oyun platformuna yönlendirir. Endişelenmeyin: Karşılaştırma ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük altına girmez!

Egzersizleriniz sırasında ve rulet masasındayken her zaman yeterince su içmelisiniz. Beyin çoğunlukla sudan oluşur ve kusursuz çalışması için düzenli olarak yenilenmeye ihtiyacı vardır. Kumarhaneler şampanya veya şarap ikram etmeyi sevse bile: Alkolden kaçınmak daha iyidir çünkü beyni kurutur.

Beyniniz için yeterli su

Bunun yerine sadece saf suya değil, aynı zamanda vitamin açısından zengin, taze meyve spritzerlerine de ihtiyacınız var. Bununla birlikte, tercihen şekersiz her çeşit çay programı tamamlar, böylece tat alma duyularınız, vücudunuzu şekerle boğmadan paralarının karşılığını alır. Oynamadığınız veya çalışmadığınız zamanlarda düzenli olarak içmeyi unutmayın. Özellikle spor yaparken veya yazın güneşin yaktığı dönemlerde sıvı ihtiyacı büyük oranda artar.

Egzersiz senin için iyi

Şimdi geldik konunun en rahatsız edici kısmına, spora. Ne yazık ki, birçok insan kanepeden kalkmayı ve yeterli egzersizi sağlamayı zor buluyor. Bu durumda, önce küçük başlamak ve spor dersini çok kademeli olarak genişletmek gerekir. Size hiç yakışmayan bir şey yapmak zorunda değilsiniz, tam tersi: O kadar geniş bir spor yelpazesi var ki, size uygun olanı bulmanız garanti.

Belki yüzmeye gitmeyi seviyorsun, sonra etrafa sıçramanı yavaş yavaş verimli yüzme eğitimine dönüştür. Ya da yürüyüş yapmayı seviyorsunuz, ardından Nordik yürüyüş direkleri alarak ve hızlı yürümeyi öğrenerek onu bir yürüyüş parkuruna dönüştürün. Ya da belki koşu, kürek çekme veya jimnastik yapmayı tercih ediyorsunuz: Etrafınıza dikkatlice bakın, seçenekleri kontrol edin ve sizin için en iyisini seçin.

Tek başınıza spor yapmaya başlamamanız şiddetle tavsiye edilir. İki, üç veya dört yeni gelen birbirini mükemmel şekilde motive edebilir. Biri diğerini kollar, böylece sporunu ihmal etmez, hatta belki de bırakmaz. Birlikte, birlikte çalışan bir ekip oluşturun. Deneyimler bunun her şeyi kendi başına yapan yalnız bir dövüşçüden çok daha başarılı olduğunu gösteriyor.

Etkili dinlenme süreleri

Dinlenme zamanlarınızda, rahatlamadan başka hiçbir şey önemli olmamalıdır. Küvetinizdeki klasik köpük banyosu, muhtemelen rahatlatıcı müzik eşliğinde size günlük hayattan uzaklaşma fırsatı verir. Alternatif olarak, ormanda yürüyüş yapabilir veya deniz kenarında dalgaları dinleyebilirsiniz.

En iyi nasıl rahatlayabileceğinizi öğrenin ve bu aktiviteyi mümkün olduğunca sık günlük yaşamınıza entegre edin. Resim yapmak, bir enstrüman çalmak veya parktaki bankta oturup insanları seyredip güvercin beslemek isteyebilirsiniz. Her iki durumda da, aktivitenin ruletle mümkün olduğunca az ilgisi olmalı ve kesinlikle işe dönüşmemelidir. O zaman bir sonraki meydan okuma gelebilir!Gerçekten işe yarayan en iyi ücretsiz rulet sistemlerini elde etmek için, kanıtlanmış en iyi 5 rulet sistemine ve aşağıdaki video serisine bakın. Bu, bulabileceğiniz en iyi %100 ücretsiz rulet kazanma bilgisidir. Ruletten gerçekten para kazanan profesyoneller tarafından yazılmıştır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir