WPT Dünya Şampiyonasında DJ Steve Aoki ve Doyle Brunson ile oynayın

Doyle Brunson Steve Aoki

Yaklaşan Dünya Poker Turu (WPT) seri Wynn Tatil Köyleri Aralık ayında Las Vegas’ta rekorlar kıran ve dünyaca ünlü bir afiş festivali olmaya hazırlanıyor. DJ Steve Aoki ve WPT Şampiyonu Doyle Brunson harekete geçenler arasında yer alacak.

Bir WPT elçisi olan Aoki ve poker vaftiz babası, WPT gibi diğer WPT kişiliklerine katılacak. Brad Owen, Andrew Neeme ve Lynn Gilmartin 1 Aralık’ta Birinci Sınıf Buluşma Oyunu: WPT Poker Simgeleri Deneyimi devam eden festivali başlatacak olan Wynn Poker Odasında 1-20 Aralık ile sonuçlanır ve 10.400$ katılımlı WPT Dünya Şampiyonası.

“Dünya Şampiyonası için sabırsızlanıyorum. Aoki bir basın açıklamasında, WPT ekibi ve hayranlarıyla bazı kartlar oynamayı dört gözle bekliyorum” dedi. “Premier Buluşma Oyunu tam bir patlama olacak ama yalan söyleyemem – gerçekten beşiğimde Otur ve Başla’yı dört gözle bekliyorum.”

Yaklaşan WPT Dünya Şampiyonası hakkında bilgi edinin!

Brunson Zaten Yolda

15 milyon $ garantili WPT Dünya Şampiyonası için heyecanlı olanlar arasında, bu hafta WPT Yönetici Tur Direktörü’nden bir FaceTime araması aldığı unutulmaz bir tanıtım videosunda yer alan Brunson da var. Matt Savage motorlu scooter’ını “Las Vegas Strip’te bir yerde” sürerken.

Savage, Brunson’a Aralık etkinliği hakkında bilgi verir ve Savage etkinliğin daha bir ay uzakta olduğunu haykırırken Poker Hall of Famer anında Wynn’e yolculuğuna başlar.

Eğlenceli klibi henüz izlemeyenler aşağıdan göz atabilir:

BÜYÜK – 1 Milyon Doların üzerinde WPT Dünya Şampiyonası Paketleri WPT Global’de Kazanılıyor

Texas Dolly, turnuvaya katıldıktan sonra ikinci WPT unvanını arayacak. Şampiyonlar Kulübü neredeyse yirmi yıl önce kazanarak 2004 WPT Legends of Poker $5,000 Şampiyonası 1.2 milyon dolara, en büyük canlı turnuva parası dekore edilmiş poker kariyerinin

Evdeki Aoki

Serinin ilerleyen bölümlerinde, Ocak ayında WPT ekibine katıldığından bu yana aktif bir elçi olan Aoki, 6 Aralık’ta bir koltuk kazanabilen ClubWPT elemeleri için tek masalı bir otur ve git etkinliğine ev sahipliği yapacak. WPT Steve Aoki Oyun Evi Oyunu.

WPT’ye göre ClubWPT oyuncuları, Aoki’nin evinde Aoki, Owen ve Neeme ile karşılaşacakları iki 2.000$’lık WPT paketinden birini kazanma şansına sahip olacaklar.

Aoki’nin rezidansı, beklediğiniz DJ pad’i gibidir ve bir havuz, köpük çukuru ve kişiselleştirilmiş bir poker masası ile donatılmıştır.

Steve Aoki
Steve Aoki

Ve bu, dünyaca ünlü DJ’in seri boyunca yapacaklarının sadece başlangıcı. 8 Aralık’ta Aoki, The Day 1a’yı oynayacak. 1.100 $ girişli Prime Championship ilk WPT unvanını kovalarken.

WPT CEO’su “Steve’in WPT Poker Icons Experience’daki varlığı, şimdiden yılın en eğlenceli topluluk etkinliklerinden biri olarak konumlandırılmış bir etkinliğe yeni bir heyecan düzeyi katacak.” Adam Pliska bir basın açıklamasında söyledi. “Steve’in yıl boyunca kapsamlı katılımı, 20. yıl dönümümüzü gerçekten dönüşümsel hale getirdi ve onunla oyuncu etkileşimi, yeni WPT’yi deneyimlemek için harika bir yol sağladı.”

Nasıl kalifiye olunacağı ve konum uygunluğu da dahil olmak üzere WPT Steve Aoki Playhouse Game hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: ClubWPT.com.

Fotoğraflar WPT’nin izniyle

World Poker Tour’un Çevrimiçi Olduğunu Biliyor muydunuz?

WPT Pasaportu

lansmanı WPT Küresel dünya çapındaki poker oyuncularının artık WPT etkinliklerine katılma, ödüller kazanma ve Poker Flips gibi heyecan verici oyunların keyfini çıkarma şansına sahip olduğu anlamına gelir. Dünyanın en büyük nakit oyun poker ağlarından biri olarak, WPT Küresel dünya çapında 50’den fazla ülke ve bölgede mevcuttur.

WPT Küresel büyük bir para yatırma eşleşmesi bonusu sunar: 1.200$’a kadar olan para yatırma işlemlerinde %100 (herhangi bir ödeme yöntemini kullanarak). En az 20$ yatıran yeni oyuncular, her 20$ komisyon katkısı için 5$’lık artışlarla açılan (doğrudan kasiyere yatırılan) bu maç bonusunu otomatik olarak alırlar.

Hem turnuvalar hem de nakit oyunlar, bonus kilidinin açılmasına sayılır; yeni oyuncuların, ilk para yatırma tarihinden itibaren, kilidini açmak ve bonus tutarlarının tamamını talep etmek için 90 günleri vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir