Yggdrasil’s ve Peter and Sons yuvasında tasvir edilen Japon tarihi: Musashi Efsanesi

12 Aralık’ta Yggdrasila Malta merkezli dünyaca tanınan iGaming sağlayıcısı, ile bir anlaşma imzaladı Peter ve Oğullarımerkezli bir oyun geliştirme stüdyosu Erivan, Ermenistan ve birlikte onlar piyasaya sürülmüş Musashi Efsanesi, bir yuva antik kültürü anlatan Japonyaözellikle de 16./17. yüzyılda yaşamış bir Japon ronin (efendisi ölmüş samuray), yazar, filozof, kılıç ustası ve stratejist Miyamoto Musashi.

Olağanüstü görsel:

Oyunun ana teması, ismine sadık kalarak Japon kılıç azizi Musashi’dir. Oyun, fenerleri, kiremit çatısı ve parlak ahşap zeminleri olan çok huzurlu bir binada geçiyor.

Slot, Yggdrasil tarafından geliştirilen ve B2B ortaklarına hızlı bir şekilde yenilikçi içerik ve ardından hızlı dağıtım oluşturmalarına olanak tanıyan yasal, onaylı, önceden yapılandırılmış bir şirket geliştirme aracı edinme fırsatı sağlayan güçlü bir slot mekaniği olan GATI tarafından desteklenmektedir.

Oyun 4.096 kazanma yolu ve 6×4 ızgara ile donatılmıştır.

Temel düşük değerli semboller mavi karolar, yeşil sinekler, kırmızı kalpler ve mor maçalardan oluşan kart takımlarıdır, bonus yüksek değerli semboller ise nunchaku, kanabo, tessen ve tanto gibi samuray silahlarıdır. Türünün tek örneği düşük değerli sembollerin bir kombinasyonu, oyuncunun bahsinin 0,5 katı değerindedir ve türünün altı örneği yüksek değerli semboller için 0,8x ila 0,9x’e çıkar.

Ancak, özel bonus sembolleri Misoshi ve Lady vardır ve bunlardan altı tanesinin kombinasyonu, bireysel olarak oyuncunun bahsinin 3-4 katı değerindedir!

Yuva özellikleri:

bu Kaskadlar özelliği kazanan scatter sembollerini ızgaradan kaldırarak makaralarda kalan sembollerin yerlerini almasına izin verir. Özellik, yeni kazanç olmadığı sürece devam eder.

Vahşiler herhangi bir normal ödeme sembolünü değiştirin ve üzerlerinde “W” harfi bulunur.

Güç modu özellik – 3 Scatter düştüğünde, 65 Scatter olana kadar birikirler. 65 Dağılımın her grubu Güç Modunu tetikler. Bu özellik sırasında oyuncular 3-10 ninja yıldızı canı ile ödüllendirilir. Ancak, bir Wild ortaya çıktığında, Expanding Wild olur ve 1 can alır. Oyuncunun canı bittiğinde özellik sona erer. Tahtada candan daha fazla Wild varsa, Wild’lar tüm canlar bitene kadar soldan sağa doğru hareket eder.

Süper Ücretsiz Döndürmeler – 65 Scatter’lık gruplar 650 Scatter’a ulaştığında, oyuncu bu özelliği tetikler. Bu özellik Monster Free Spins ile aynıdır ancak çarpan, özellik devam ettiği sürece sıfırlanmadan aynı kalır.

Canavar Bedava Döndürme – 3 Scatter toplamak, oyuncuyu her ekstra Scatter için 10 Free Spins ve 2 ek Free Spins ile ödüllendirir. Bu tur boyunca, Vahşiler Genişleyen Vahşilere dönüşür ve çarpan her serbest dönüşten sonra sıfırlanır. Bir Scatter her göründüğünde, ek bir Free Spin verilir ve çarpanın başlangıç ​​değeri +1 artar.

Canavar Çarpanı – bu özellik, her yeni basamakta +1 artan bir Kazanma Çarpanını temsil eder. Kaskadlar sona erdiğinde, çarpan sıfırlanır. Ancak, Super Free Spins turu boyunca çarpan yukarıda bahsedildiği gibi sıfırlanmaz.

Ücretsiz Döndürme Satın Alın Scatter Satın Alın – varsa, bu özellik oyunculara Ücretsiz Döndürme satın alma fırsatı verir (10-16 rastgele ödüllendirilir) veya oyuncular Güç Modu özelliğini satın alabilir.

Yggdrasil Ürün ve Programlar Başkanı Stuart McCarthy şunları söyledi: “Eğlenceli bonus özellikler ve mekaniklerle dolu, Peter & Sons’un yanı sıra görsel olarak büyüleyici başka bir slot daha çıkarabildiğimiz için çok mutluyuz. Yılı kapatmak için daha iyi bir oyun isteyemezdik!”

Peter & Sons İş Geliştirme Müdürü Yann Bautista şunları söyledi: “2022, Yggdrasil ile birinci sınıf oyunlar yayınlamak söz konusu olduğunda Peter & Sons için harika bir yıl oldu ve The Legend of Musashi, ilgilendiğimiz her şeyi özetliyor ve sonuç olarak olağanüstü iyi performans göstermesini bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir